BİLSEM’den Emniyet Mensuplarına Siperlik Maske...

BİLSEM’den Emniyet Mensuplarına Siperlik Maske...

BİLSEM’den Emniyet Mensuplarına Siperlik Maske...

Zonguldak’ta bilim ve sanat merkezleri tarafından üretilen yüz koruyucu siperlik maskeler koronaviriüs (Covid19) salgınından korunması amacıyla sağlık çalışanlarından sonra emniyet mensuplarına da dağıtıldı.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Bilim ve Sanat Merkezi tarafından 3 boyutlu yazıcıyla  üretilen 250 adet siperlik maske Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi. Siperlik maskeler Zonguldak Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Muharrem ÇİVİCİOĞLU tarafından, Zonguldak İl Emniyet Müdür Yardımcısı Levent CEYLAN’a makamında teslim edildi. Zonguldak Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Muharrem ÇİVİCİOĞLU emniyet mensupları ve sağlık çalışanları için çalışmalarının aralıksız süreceğini belirterek, 3 boyutlu yazıcılarımızdan çıkan maskelerimiz Kdz. Ereğli Bilsem ile birlikte üretilen 250 maskemizi emniyet mensuplarımıza teslim ettik. Bundan sonra ürettiklerimizi de hem emniyet mensuplarına hem de sağlık çalışanlarımıza teslim etmeye çalışacağız. ‘’ diye konuştu.

Zonguldak İl Emniyet Müdür Yardımcısı Levent CEYLAN, Zonguldak Bilsem Müdürü Muharrem ÇİVİCİOĞLU’na teşekkür etti. Ceylan, "Değerli müdürümüz bilim ve sanat merkezlerinde üretilen siperlik maskeleri bize teslim etti. Maskelerimizi dışarıda çalışan, bankamatik önlerinde ve kontrol noktalarında görevli olan tüm emniyet mensuplarına dağıtacağız. Bundan sonra gelecekleri de ilçelerimize paylaştıracağız. Kendilerine teşekkür ederiz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48