Birlikte güzel işler yapacağız

Vali Bektaş ilk ziyaretini Başkan Akdemir'e yaptı

Birlikte güzel işler yapacağız

Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Rize Valiliğinden Zonguldak valiliğine atanan ve dün gerçekleştirilen törenle görevine başlayan Vali Erdoğan Bektaş, ziyaretlerine başladı.
Vali Erdoğan Bektaş, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti. 
Akdemir ve Belediye personeli Vali Bektaş'ı kapıda karşıladı.
Vali Bektaş'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Akdemir: “Zonguldakımıza hoşgeldiniz. Bizleri ziyaretinizden onurlandık. Sayın Valimiz çok çalışkan projeleri hayata geçirmek için mücadele eden yapıya sahip ve gördüğüm kadarıyla devletin vasfını çok iyi şekilde vatan sevgisiyle dolu etrafına sevgi yemeği filan yapısını gördüm. İnşallah Zonguldak adına birlikte güzel çalışmalar yaparız. Zonguldak’ta yapılacak çok iş var. Bize verilen imkanları en iyi şekilde değerlendireceğimize inanıyorum. Sayın Valime başarılar diliyorum.”

Vali Erdoğan Bektaş’ta ziyarete ilişkin yaptığı konuşmada, “Elbette ilk ziyaretimiz Belediye olacaktı. Çözüm ortağımız belediyedir. Başkanım benimle ilgili çok güzel ifadeler kullandı. Kendisine teşekkür ediyorum. Biz işimize devam edeceğiz. Hep beraber aynı hedefe yürüyerek çözümünü beraber arayıp bulup iş birliği içerisinde işimizi yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 23:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48