Çaturoğlu hayırlı olsun dedi

Çaturoğlu hayırlı olsun dedi

Çaturoğlu hayırlı olsun dedi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, beraberinde AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Uğur Karaalp ile birlikte Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Zekai Kamitoğlu’nu işyerinde ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

 

Kamitoğlu’na başarılar dileyen Çaturoğlu; “Erken seçim ilan edilince hemen ekonominin üzerinden sesler çıkıyor. Kısa vadede olsa bir seçim dönemine daha girdik. İnşallah bir sıkıntı yaşamayacağız. Yeni seçilen tüm oda başkanlarını tebrik ediyorum. Görev süreniz boyunca sizlerle daha çok görüşme imkânımız olacak” diyerek ekonomi ve ticaret üzerine görüş alış verişinde bulundu.


Ziyaretlerinden dolayı Çaturoğlu’na ve AK Parti heyetine teşekkür eden Başkan Kamitoğlu; “Ahmet Başkanım ve diğer siyasi parti temsilcileri ile sık sık görüşüyoruz. Görev süremiz boyunca her kesim ile istişarelerde bulunacağız. Bizler bir seçim dönemi atlattık. Sizlere de önümüzdeki genel seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48