Çorumluoğlu, siyasi parti ziyaretlerini sürdürdü

Çorumluoğlu, siyasi parti ziyaretlerini sürdürdü

Çorumluoğlu, siyasi parti ziyaretlerini sürdürdü

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Büyük Birlik Partisi (BBP) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.
İlk olarak BBP’yi ziyaret eden Kaymakam Çorumluoğlu, İlçe Başkanı Turabi Çelik ve teşkilat mensupları ile sohbet etti. Ziyarette, Muhtarların ve Sivil Toplum Kuruluşu başkanlarının makamda belli bir süre kalmamaları gerektiğini ifade eden Çorumluoğlu; muhtarların 3 dönem, sivil toplum kuruluşu başkanlarının ise 2 dönem makamda kalması gerektiğini belirtti. Çorumluoğlu, esnaflara büyük önem verdiğini ve çok sevdiğini ayrıca kendisinin de 40 yıllık bakkalcının oğlu olduğunu söyledi. Makamına yürüyerek gelip gittiğini ifade eden Çorumluoğlu, kaymakamlık binasının pazar yerine taşınması ile esnaflarla daha sık görüşeceğini vurguladı. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ise Kaymakam Çorumluoğlu'nun kendilerine verdiği moral ve motivasyon için teşekkür etti.
MHP ZİYARETİ
Kaymakam Çorumluoğlu, ikinci ziyaretini MHP İlçe Teşkilatına yaptı. MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün karşıladığı Kaymakam Çorumluoğlu, ziyaret öncesinde parti binasını gezdi. Daha sonra Başkan Demirtürk ile ilçe geneli ile ilgili sohbet eden Çorumluoğlu; Demirtürk, ilçe yönetimi ve belediye başkan adaylarına teşekkür etti. MHP İlçe Başkanı Demirtürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çorumluoğlu’na teşekkür etti.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48