CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI ORUÇ, TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI ORUÇ, TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlarından ZonguldakSaadet Oruç, Afyonkarahisar yolunda trafik kaza geçirdi. 

Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Saadet Oruç, "Duanın, hayır duasının ne kadar önemli olduğunu anladığımız bir tecrübe yaşadık. Babamın vefatının ardından yazdığım şiirde “delilik boyunca özgür olmayı öğretirken es geçmişsin babam, hayat bir nefes kadar yakınmış ölüme” cümlesini kurabilmiştim.
Dün annemle birkaç günlüğüne dinlenmek üzere planladığımız küçük tatilimiz talihsiz bir kaza nedeniyle hastanede bitti. Başta sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, kazanın gerçekleştiği Afyon Emirdağ kaymakamı, Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Müdürü ve elbette Afyon Valimiz, Afyon milletvekillerimiz olmak üzere ilgilerini esirgemeyen tüm büyüklerimize buradan da şükranlarımı ifade etmek isterim. Basit travma kaynaklı eziklerle atlattığımız trafik kazası bir kez daha bir nefes uzaktaki alınyazımızı hatırlattı. Bugün annemle taburcu olduk ve sorunsuz evimizdeyiz"dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39