DAİRE BAŞKANLARINDAN TEKNOLOJİK DESTEK

DAİRE BAŞKANLARINDAN TEKNOLOJİK DESTEK

Orman Genel Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Dairesi Başkanı Ahmet Aydın ve Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanı Metin Gültekin Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Devrek İşletmesinde pilot bölge olarak uygulanan Orman Emvallerinde Barkot uygulaması konusunda ve yakın zamanda kurulan Devrek ve Zonguldak Orman İşletme Müdürlükleri’nde kurulan Orman Dışı Satış Depolarımızda incelemelerde bulundular. İşletme Pazarlama konusunda yapılmakta olan ve hedeflenen teknolojik işlemlere destek verdiler.

Konuyla ilgili olarak Orman Genel Müdürlüğü Zonguldak Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklama şöyle;

“Devrek ilçemize gelen Daire Başkanlarımız Ahmet Aydın ve Metin Gültekin ile İşletme Pazarlama Daire Başkan Yardımcısı Reşat Benli, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı ve ekibi tarafından arazide üretim çalışmalarında barkod uygulaması için pilot bölge olan Devrek İşletmemizdeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Barkod uygulamasında pilot bölge seçilen Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Pürenkaya Orman İşletme Şefliğinde yapılan çalışmalar Daire Başkanlarımız tarafından yerinde incelendi. Bölge Müdürümüz Zekeriya Beyazlı, Bölge Müdür Yardımcılarımız Orhan Şahin ve Mehmet Pınar, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan, BTİ Şube Müdürü Şevket Eraslan, İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri eşlik etti. Beldibi Şefliği Km 18 Deposu, Akçasu Şefliği Çukur Deposu, Zonguldak Orman İşletme Şefliği Mevlana Deposunda da incelemelerde bulunan Daire Başkanlarımız daha sonra Devrek Başoğlu Kereste Fabrikasını da ziyaret ettiler.”

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48