Demirköse'den seçim açıklaması

Demirköse'den seçim açıklaması

Demirköse'den seçim açıklaması

MHP İl Başkanı Varol Demirköse, 31 Mart seçimlerini değerlendirdi.
Demirköse: "31 Mart yerel seçimlerinin öncelikle Zonguldak için bölgemiz için ve ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyorum.
Belediye Başkanlıkları, Belediye Meclis Üyelikleri ve İl Genel Meclis üyelikleri kazanan arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum.
Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Teşkilatları olarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde teşkilatlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde hiçbir kişi veya siyasi partiyi de hedef almadan tamamen projelerimiz ve adaylarımızı ön plana çıkararak siyasi ahlak ve terbiye sınırları koruyarak mücadele ettik.
Neticede Zonguldak il Merkezinde 2 adet ve beldelerimizde de 15 adet olmak üzere 17 adet Belediye Meclis Üyeliği, Zonguldak merkezinde 1 adet ve Alaplı ilçemizde de 1 adet olmak üzere toplam 2 adet de İl Genel Meclis Üyeliği kazandık.
Halkımızın tercih ve takdiri bizim başımızın tacıdır ve saygımız da sonsuzdur. 
Halkımız bizi belediye ve il genel meclis üyeliklerinde görmek istemiştir.
Belediye meclis üyelerimiz ve il genel meclis üyelerimiz ile halkımız bizlere denetim ve kontrol görevi vermiş olup Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu günden itibaren seçilenlerin, belediyelerin, yerel yönetimlerin attığı adımın aldığı kararın ve oluşan sonucun da takipçisiyiz.
Milliyetçi Hareket Partisi olarak Zonguldak Merkez Belediye Başkan adayımız Sayın Hamdi AYAN’ın ortaya koyduğu  üretken belediyecilik anlayışı ile 67 de 67 projesi, Zonguldak’ın önünü açacak, bu şehri herkese sevdirecek, ilk etapta 1000 kişi ve sonraki süreçte 4000 kişi istihdam edecek, göçü durduracak, sosyal hayatı ve Zonguldak ekonomisini canlandıracak projelerdi.Şimdi şehrimizin acil ihtiyacı olan bu projeleri gerçekleştirmek görevi Adalet ve Kalkınma Partisi Belediyesine ait olup bunun da takipçisiyiz. Bu görevimiz bütün belediyeler için de geçerlidir.
Teşkilatlarımız her zamankinden daha azimle bölgemiz ve ülkemiz için çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.
Seçim sonuçlarının Zonguldak için, bölgemiz için ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyor bütün halkımızı saygı ile selamlıyorum."

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48