DERNEK BAŞKANLARINDAN ZONGULDAK'A YENİ ATANAN MÜDÜRLERE ZİYARETLER

DERNEK BAŞKANLARINDAN ZONGULDAK'A YENİ ATANAN MÜDÜRLERE ZİYARETLER

Zonguldak’ta faaliyet gösteren dernek başkanları Zonguldak’ta yeni atamaları yapılan il müdürlerine hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Zonguldak Kızılay Şube Başkanı Aydın Ergenç,  Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Zonguldak Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Hasan Yaman, Artvinliler Dernek Başkanı Osman Bekaroğlu, Çaycumalılar Dernek Başkanı Savaş Çiloğlu;  Sanayi ve Teknoloji İl  Müdürlüğüne atanan Yaşar Karaman, Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atanan Veli Köktürk ile görüştü.

Görüşmelerin olumlu geçtiğini belirten Savaş Çiloğlu; Her iki müdüre de yeni görevlerinde başarılar dileyerek STK’ların yapılan atamalarla siyasetçilerin hedefi on ikiden vurduklarını  ve yerinde bir karar verdiklerini ifade ettiğini belirtti.

Çiloğlu’nun değerlendirmesi şu şekilde:
“İlk ziyaretimiz Sanayi ve Teknoloji İl  Müdürlüğüne atanan aynı zamanda Zonguldak Yeniceliler Dernek Başkanı olan Yaşar Karaman’aydı. Sayın Karaman yıllardır Zonguldak ta cemiyet hayatının içinde olan, topluma faydalı her faliyete kayıtsız kalmayan direk kolları sıvayarak işin içinde yer alan bir arkadaşımız. Bu görevi de layıki ile yerine getireceğine inancımız tamdır.

İkinci ziyaretimiz ise  Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atanan Veli Köktürk’e oldu. Sayın Köktürk de ilimizde sosyal aktivitelerin içinde olan, güleryüzüyle Zonguldak halkının gönlünde taht kuran bir arkadaşımız. Ayrıca işin mutfağından gelen başarılı da bir bürokrat.

Ziyarete Zonguldak Kızılay Şube Başkanı Aydın Ergenç,  Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Zonguldak Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Hasan Yaman, Artvinliler Dernek Başkanı Osman Bekaroğlu, Çaycumalılar Dernek Başkanı  şahsım Savaş Çiloğlu olarak katılım sağladık.

Ayrıca ziyarette ilimizde görev yapan başarılı il müdürlerimizden İşkur İl Müdüremiz Gönül Demirsu hanımefendi ile AFAD İl Müdürümüz Sayın Ahmet Gungor’ün de olması ziyaretlere büyük anlam kattı.

STK başkanları her iki ziyarette yapılan atamalarla siyasetçilerin hedefi on ikiden vurduklarını  ve yerinde bir karar verdiklerini ifade ederek memnuniyetlerini ifade ettiler. Her iki müdürümüze yeni görevlerinde başarılar dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48