DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKANI BABACAN, ZONGULDAK'TA

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKANI BABACAN, ZONGULDAK'TA

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan partisinin Zonguldak 1. Olağan Genel Kongresi öncesinde Zonguldak'ta Dedeman Otel Roof katında Baro Genel Maden İş Sendikası Tabipler Odası ve çok sayıda Dernek temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

DEVA  Partisi Genel Başkanı Babacan Dedeman Otel'de sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle buluşmasında Zonguldak Şehit aileleri Derneği ikinci Başkanı Cihan Köktürk, Ali Babacan'a Şehitler Derneği Rozetini yakasına taktı.

Babacan yaptığı açıklamada: "Zonguldak 1. Olağan  kongremizi gerçekleştireceğiz. Deva Partisi 9 Mart 2020 tarihinde şu anda Türkiye'nin dört bir yanında çok hızlı bir şekilde teşkilatlanıyor.bugüne kadar 81 ilimizden 77 sinde kurucu üyelerimiz oluşturmuş durumdayız 922 ilçemize de yaklaşık ilçelerimizi görevlendirmiş bulunmaktayız. Kongremiz aralık ayı ortalarına kadar devam edecektir. Aralık ayının ortası itibariyle yaklaşık 45 kadar ilimizin kongresini tamamlanmış olacağını tahmin ediyoruz. Böylece seçimler için gerekli teşkilatlanma eşeğini bu şekilde yakalamış olacağız geçmiş olacağız ve arkasından da büyük kongremiz ile beraber diğer illerimizdeki kontrollerimiz devam edecek önümüzdeki yıl boyunca." dedi.
Elmas Televizyonu 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39