‘Doğduğum beldeme hizmet etmek istiyorum’

AK Parti Çatalağzı Belediye Başkan Aday Adayı Ersun Gülser hedeflerini anlattı

‘Doğduğum beldeme hizmet etmek istiyorum’

Zonguldak’ın Kilimli İlçesine bağlı Çatalağzı beldesinde AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı olan Ersun Gülser, hedeflerini ve çalışmalarını anlattı.
Çatalağzı beldesinin köklü e uzun zamandır esnaflık yapan, siyasete genç yıllarında başlayan Ersun Gülser, bu kez Belediye Başkanı olarak doğup büyüdüğü yerde hizmet etmek istediğini söyledi.
Beldede kazandığın beldeye yatırım olarak çaba sarf ettiklerini söyleyen Gülser, bundan sonra ki süreçte yaşanabilir bir belde olmak adına bu göreve talip olduğunu söyledi.
Her kesimden vatandaşın kendine olan teveccühünden bahseden Gülser, insanların iyi yada kötü gününde yanında olduğunu ve bu nedenle hiçbir görevden, sorumluluktan kaçmayacağını söyledi. 
Belde de bulunan yatırımcılar asla kavga içerisinde olmadan vatandaşın çıkarları doğrultusunda hareket edeceğini söyleyen Ersun Gülser: “15 Aralık 1966 Çatalağzı doğumlu evli ve 2 çocuk babasıyım. Çatalağzı’nın en köklü esnaflarından olan biriyim. Çatalağzı’nda kazandığım birikimlerimi tekrar Çatalağzı’nın inşasını güzelleştirmek için çabaladım. Çatalağzı’nın kalkınması için konutlar yapmaya devam ettik ve edeceğiz. Ben siyasete Anavatan Partisi’nde başladım. 1999 tarihinde Çatalağzı Belediye Meclis Üyeliğine seçildim. AK Parti kurulduktan hemen sonra Zonguldak’ta AK Parti’ye geçen ilk belediye meclis üyesiyimdir. Çatalağzı’nın bütün sorunlarını bilen ve bu sorunları çözmek için beldemizde bulunan kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla barışçıl bir çözüm üretmeye çalışacağım asla kavgacı olmayacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 19:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fethi sarı
Fethi sarı - 4 yıl Önce

Yakışır

Gökhan Kuruyamaç
Gökhan Kuruyamaç - 4 yıl Önce

Ersun abiye çatalağzı halkına hayırlı olsun inşAllah

Ali rıza Altun
Ali rıza Altun - 4 yıl Önce

Yakışır Ersun kardeşim slm

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48