Ece SAAD'a adaylığını açıkladı

Ece SAAD'a adaylığını açıkladı

Ece SAAD'a adaylığını açıkladı

Halil İbrahim Ece, 9 Nisanda yapılacak olan İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimlerine Sigorta Aracıları ve Acenteler Derneği (SAAD)ın oy birliği ile almış olduğu karara göre sigortacılık 20. komiteden meclis üyesi adayı oldu.
Aynı zamanda Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği (ZONSİAD) Genel Başkanlığı, Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Genel Başkan yardımcılığı ve Sigorta Aracıları ve Acenteler Derneği (SAAD) Genel Başkan yardımcılığı görevlerini yürüten Halil İbrahim Ece; Değişim bir adımla başlar, Acentelerin tek umudu SAADdır dedi.
Konuşmasında acentelere seslenen Ece şu ifadelere yer verdi;
Son yıllarda hepimiz zor günler geçiriyoruz. Sigortacılık mesleği iyileşmesini beklerken, geleceğimize saygın bir meslek bırakmak isterken maalesef mesleğimiz her geçen gün kan kaybetmekte ve saygınlığını yitirmekte olduğunu hepimiz görüyoruz ve yaşıyoruz. Yıllardır koltuklarını bırakmayan ve kötü gidişe dur diyemeyen bir anlayışla karşı karşıyayız. Şimdi önümüzde mesleğimizin geleceği için bir fırsat olan 09 Nisan 2018 Pazartesi günü İstanbul Ticaret Odası Seçimleri var. Sigortacılık sektörü için çok büyük önem arz eden meslek komite seçimlerine mesleğimize sahip çıkmak adına tüm meslektaşlarımızın duyarlı olup öncelikle oy kullanmaya gelmelerini davet ediyoruz. Bizler SAAD olarak bu seçimlerde mesleğimizin biriken sorunlarını çözmek adına talip olduğumuzu tüm meslektaşlarımıza ve kamuoyuna bildiririz. Mesleğimizin tüm sorunlarına tek tek vakıf olduğumuzu her kesim tarafından bilinmesini isteriz. Bizler biriken sorunlarımızı çözümü noktasında meslektaşlarımıza hizmet etmeye arkadaşlarımızla kendimize görev edindik. Meslektaşlarımıza buradan bir sürü vaatler sıralayıp kendilerinden oy talep etmek bizlerin anlayış felsefesine uymamaktadır. Bizler SAAD olarak diyoruz ki mesleğimizin temel sorunlarını tepeden tırnağa kadar biliyoruz ve sizlerle birlikte yaşıyoruz. Bu sorunların hepsini sizlerin desteği ile hep birlikte üzerine gidip çözeceğimize inanıyoruz. Mesleğimizin geleceği, saygınlığı, sorunsuz bir şekilde işine gidebilen, hak ettiğimiz maddi kazancı sağlayan ve en önemlisi çocuklarımıza bir meslek bırakabilen bir sektör istiyoruz. Bizler yol arkadaşlarımızla buna inandık ve el birliği yaptık. Sizlerin de bu el birliğine katılmanız bizlere güç katacaktır. Değerli meslektaşlarım Değişim bir adımla başlar sizlerden bu adımı bekliyoruz. Ve son olarak bizler diyoruz ki Acentelerin tek umudu SAADdır. Buradan bu vesile ile tüm meslektaşlarıma sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2018, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48