ELPEK DOKUYAN KADINLARDAN VALİ TUTULMAZ'A ZİYARET

ELPEK DOKUYAN KADINLARDAN VALİ TUTULMAZ'A ZİYARET

Zonguldak’ın Kdz.Ereğli ilçesinin ilk kadın kooperatifi olan ‘Elpek Dokuyan Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ başkanı Nigar Duman ve kooperatif üyeleri Müjgân Özdemir ve Nurcan Semiz Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret ederek kooperatif hakkında bilgiler verdi.

İlk kadın kooperatifi olan ‘Elpek Dokuyan Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ başkanı Nigar Duman ve kooperatif üyeleri Müjgân Özdemir ve Nurcan Semiz, 2020 yılı Nisan ayında kurulan Elpek Dokuyan Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, kooperatifteki ürünler ve projeleri hakkında bilgi verdiler.

Elpek Dokuyan Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ başkanı Nigar Duman ziyaret ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında “Sayın Valimiz kooperatifimizin çalışmalarını yakından takip ettiğini, Elpek dokuma ile ilgili tüm çalışmalarımızın destekçisi olduğunu, işlerimizde başarı ve kolaylıklar dilediğini belirtti. Valilik binasının içinde bulunan Bölgemizde öne çıkmış ürünleri simgeleyen camekânlı sergi alanında kooperatifimize de bir alan tahsis edilip, Elpek bezinin tanıtılmasına katkı sağlanmıştır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48