EMO'dan Seminer Ve Panel

EMO’dan Seminer Ve Panel

EMO'dan Seminer Ve Panel

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şube Yönetim Kurulu ile Zonguldak İl Temsilciliği heyetlerince, sırasıyla Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya ve Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Hakan Kutoğlu ziyaret edildi.

Ziyaretlere, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sözen ve Şube Yönetim Kurulu Saymanı Çiğdem Gündoğan Türker ile EMO Zonguldak İl Temsilcisi Bülent Özgümüş,  İl Temsilci Yardımcıları Hakan Kaya ve Nuri Özel katıldı.

Ziyaretlerde 7-8 Aralık 2017 tarihlerinde Bülent Ecevit Üniversitesinde yapılacak 4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumunun destekleyen kuruluşları olan Bülent Ecevit Üniversitesi, Türkiye Taşkömürü Kurumu ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ile sempozyum sürecine ilişkin karşılıklı bilgilendirme ile görüş alışverişi gerçekleştirildi. Bu arada, kısa bir süre önce TTK yönetimine atanan Genel Müdür Kazım Eroğlu ile Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraza yeni görevlerinde başarı dilekleri iletildi.

Sempozyum kapsamında bildiri oturumlarının yanı sıra Polonya Devlet Madencilik Kurumu ile İngiltere SiraCertification kuruluşlarından davetli konuşmacıların geniş kapsamlı sunumları planlandı. Ayrıca, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Onaylanmış Sertifika Kuruluşu (İEP), teçhizat üreticisi firma (Protaş)  ve EMO temsilcilerinin katılımıyla ATEX YÖNETMELİKLERİ KAPSAMINDA DENETİM konulu bir panel gerçekleştirilecek. (Gündem)

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48