ERBAY'DAN İYİ PARTİ'YE MHP'YE KATILMA DAVETİ

ERBAY'DAN İYİ PARTİ'YE MHP'YE KATILMA DAVETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay İyi partilileri MHP'ye katılmaya davet etti.

MHP İlçe Başkanı Süleyman Erbay düzenlediği basın toplantısında, millet ittifakın oluşturan siyasi partilerin HDP ile gizlice masaya oturarak yeni bir anayasa taslağı çalışması içinde olduklarının kamuoyunda ifşa olduğunu belirterek artık bunu "saklayamazlar inkar edemezler" dedi. Kızılelma 1 üye kampanyası başlattıklarını ve vatan millet sevgisi olan herkesi Milliyetçi Hareket Partisi'ni iyi olmaya çalıştıklarını ifade eden merkez ilçe başkanı Süleyman Erbay:

"2018 seçimleri öncesi o günün atmosferinde Millet ittifakına ait dört parti bir araya geliyor ortak anayasa taslağı hazırlıyorlar. Bu anayasa taslağında dört partiden bir tanesinin tabanının dünya görüşüne yüzde yüz zıt kararlar alınıyor.  Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanını Ülkücülükten, Milliyetçilikten, Atatürkçülükten taviz vermekle, Recep Tayyip Erdoğan hükümetini desteklemekle suçlayarak bir yerlerden aldıkları talimatlarla MHP’den ayrılan ve partiyi bölmeye çalışan Sayın Meral Akşener’in İyi partisi Milliyetçi  tabanına göre yaptıkları çok kötü işlerin ortaya çıkmasından dolayı dağılma sürecine girmiştir.

Millet ittifakının sözde milliyetçi ortağının da birlikte hazırladıkları ortak anayasa taslağında Ana Dilde Eğitim, Yerel Yönetimlere Özerklik ve Atatürk Milliyetçiliğinin  anayasadan çıkartılması gibi tabanın fikirlerine tamamen zıt olan konularda anlaşmışlar.  Bütün bunlar ortaya çıkmaya başlayınca televizyon ekranlarından birer birer belgelenmeye başlayınca iki lideri birden panik sardı.  Biri Ana muhalefetin lideri Sayın Kılıçdaroğlu konuyu örtbas etmek için her gün ayrı bir yalan söyleyerek hangi söylediğinin doğru olduğunu O’ da unutmuş duruma gelmiştir.  Diğer panikleyen ise İyi parti lideri  Sayın Akşener Oda yaptıkları kötü işler tabanı tarafından duyuldukça partisinin eriyip kaybolacağını anlamış İstanbul Belediye başkanının geçirdiği bir soruşturmayı ortaya atarak gündem değiştirme çabalarına girmiştir. Çünkü gerçekler bir bir ortaya çıktıkça iyi ortak buz gibi eriyecek ve ortada bir şey kalmayacak. " dedi ve şöyle devam etti: 

İYİ PARTİ TABANI GEREĞİNİ YAPMAYA BAŞLADI

Burada ortaya çıkan fotoğraf, İyi partinin sözde varlık sebebiyle gizli kapılar ardında yapılan anayasa taslağının ne kadar bir birine zıt olduğunu ortaya koymuş ve bu tutarsızlık yok oluş sürecini başlatmıştır. Zaten İyi parti tabanı bunun gereğini yapmaya başlamıştır. 

Buradan aracılığınız ile sesleniyorum. Partimizin kapıları Vatan, Millet ve Bayrak, sevdalısı herkese sonuna kadar açıktır. Bir kızgınlıkla ya da benzer çeşitli sebeplerle iyi partiye giden arkadaşlarımızı yuvaya davet ediyorum. Bizim kucaklaşma yerimiz Milliyetçi Hareket Partisidir.

KIZILELMA 1 ÜYE KAMPANYASINI BAŞLATIYORUZ

İşte tam da bu sırada KIZILELMA 1 ÜYE KAMPANYASI’nı başlatıyoruz. Kampanyamız 2 ay sürecektir. İki ayın sonunda yapılan üye kayıtlarına göre performans değerlendirmesi yapılacak ve ardından KIZILELMA 2 ÜYE KAMPANYASI devam edecektir. Bu süreçlerde en çok üye kaydı yapan arkadaşlarımıza çeşitli ödüller verilecektir. Şimdiden üye kampanyamızın memleketimize milletimize hayırlı olmasını diler nerede bir Vatan, Millet ve Bayrak sevdalısı var ise üç hilalli bayrağın altında toplanmaya birlik olmaya davet ediyorum."

 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2020, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48