Erdinç Kargidan Kilimli'den meydan okudu!

Erdinç Kargidan Kilimli'den meydan okudu!

Erdinç Kargidan Kilimli'den meydan okudu!

İYİ Parti Kilimli ilçesi seçim bürosu görkemli bir törenle açıldı.
İyi Parti Kilimli Belediye Başkan adayı Erdinç Kargidan tarafından Kilimli'de seçim bürosu törenle açıldı.
Açılış töreninde İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Merkez İlçe Başkanı Adnan Ömür, İYİ Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Hüdai Dökmeci, çok sayıda partili ve yüzlerce vatandaş topluluğu katıldı.
ERKMEN: ‘ERDİNÇ KARGİDAN’I KİLİMLİ HALKI ADAY YAPTI’
Programın açılış konuşmasını İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen yaptı. Her kesimin oyuna talip olduklarını söyleyen Yavuz Erkmen: “Erdinç Kargidan’ı biz değil Kilimli halkı aday yaptı. Erdinç Kargidan 24 saat sizin hizmetinizde olacaktır. Kilimli de iyiler kazanacaktır. Hepimizin amacı hizmettir. Birlikte başaracağız. Adayımızı sizlere emanet ediyoruz. Kilimli’nin her noktasında İYİ Parti rüzgarı edecektir. Herkesin oyuna talibiz” dedi. 
KARGİDAN: ‘KİLİMLİ’DE ADALET KAZANACAK’
İYİ Parti Kilimli Belediye Başkan adayı Erdinç Kargidan: “Uzun yıllar Kilimli iyi yönetilmedi. Kilimli Belediye Başkanı uyandığında filmini demokrasi kazanacak, hak ve hukuk kazanacak adalet kazanacak. Malumunuz İYİ Parti 25 Ekim 2017 tarihinde kuruldu. İYİ Parti 24 Haziran 2018'de yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli genel seçiminde büyük bir başarı gösterdi. İYİ Parti'nin 31 Mart yerel seçimlerinde de önemli ölçüde başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Kilimli belediye başkan aday olarak bu başarıya Kilimli’yi de  katacağıma da inanıyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi. (Gamze Taşdemir)

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48