Erdoğan Vekilleri uyardı

Erdoğan Vekilleri uyardı

Erdoğan Vekilleri uyardı

AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yorulan varsa kenara çekilsin, yerini başka birisine bıraksın. dedi.

Cumhurbaşkanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine üyeleri ve milletvekilleri ile yaptığı toplantıda önemli mesajlar verdi. Yorulan varsa çekilsin sözlerini tekrarlayan Erdoğan, OHAL ve FETÖ ile mücadele konusunda da açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinde kabine üyeleri ve AK Parti milletvekilleri ile yaklaşık 50 dakika süren bir toplantı yaptı. Erdoğan, toplantıda kabine üyeleri ve milletvekillerine önemli mesajlar verdi. İktidar olmanın kolay olmadığı vurgusunu yapan Erdoğanın saldırıların hedefinde AK Partinin olduğunu ifade ettiği bildirildi. Toplantıda teşkilatlara saygının esas olduğunu belirten Erdoğan, milletvekilleri ile halkın iç içe olması gerektiği vurgusunu yaptı ve gönülleri kazanmanın önemine dikkat çekti.

Toplantıda ekonomi ve son dönemdeki siyasi gelişmelere de değinildi. Sahada olmadan olaylara yön verilemeyeceğini belirten Erdoğan, en iyi tatilin milletle birlikte olmak olduğunu dile getirdi.

OHAL ve FETÖ ile mücadele de toplantının gündemindeydi. Erdoğanın, FETÖ ile mücadelede asıl isimlerin değil de sıradan insanların üzerine gidildiği yönünde şikayetlerin olduğunu söylediği belirtildi. OHALin ise yabancı yatırımlar için bahane olamayacağı kaydedilerek, vakti gelince bahanenin ortadan kaldırılacağına işaret edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha önceki Yorulan varsa çekilsin açıklamasını tekrarlayarak, Yorulan varsa çekilsin, yerini başka arkadaşa bıraksın sözlerini ekledi.

.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2017, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48