Gençlik liderlerinden şehit ailesine ziyaret

Gençlik liderlerinden şehit ailesine ziyaret

Gençlik liderlerinden şehit ailesine ziyaret

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik merkezi Müdürlüğünce, gençlik liderleri ve gençlerle birlikte şehit aileleri ziyaret edilmeye devam ediliyor.

Yapılan açıklamada, “Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik merkezi Müdürlüğümüzce, gençlik liderleri ve gençlerimizle birlikte şehit ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Geçtiğimiz haftalarda ilimizde gerçekleştirilen Damla projesi ile, yine geçtiğimiz haftalarda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekilimiz Hakan Yüksel, Gençlik Merkezi Müdür Vekilimi Barış Özdemir, gençlik liderlerimiz ve gençlerimiz ile gerçekleştirilen ziyaretler Zonguldak Şehit Aileleri Derneği ziyareti ile başlamış oldu. 

Devam eden ziyaretlerimizde 1 Kasım 2017 tarihinde Şehit TSK mensubu Ekrem Tüysüz’ün ailesini evinde ziyaret ettik. İl Müdür Vekilimiz Hakan Yüksel, Gençlik Merkezi Müdür Vekilimiz Barış Özdemir, gençlik merkezi personelimizce gerçekleştirilen ziyarette şehit ailemizin hayır duasını alarak yapacağımız etkinliklere davet ederek ziyaretimizi sonlandırdık!” denildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2017, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48