GMİS BAŞKAN YARDIMCISI MUTLU, YENİDEN GÖREVİ BAŞINDA

GMİS BAŞKAN YARDIMCISI MUTLU, YENİDEN GÖREVİ BAŞINDA

Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, 10 günlük karantina sürecinin sona ermesinin ardından dün göreve başladı.

GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, geçtiğimiz haftalarda koronavirüs test sonucunun pozitif çıkması üzerine evinde karantina altına alınmış, tedavisine başlanmıştı. Mutlu, 10 günlük sürecin ardından koronavirüsü yenerek görevine tekrardan başladı. 

Süreçte yaşananları anlatan Mutlu, herkesi dikkatli davranmaya davet etti. Mutlu; "Cenab-ı Allah kimseye göstermesin. Covid-19 yaşadıktan sonra ciddiyetini daha iyi anlıyorsunuz o psikolojiyi daha iyi anlıyorsunuz. Kolay bir hastalık değil iyi bir hastalık değil dikkat etmek gerekiyor. Ben önce çocuğum da ve eşimde çıktığı için ondört gün karantina süresi yaşamıştım temastan dolayı. Karantinamız bitikten 2 gün sonra da kendimizde bir rahatsızlık belirdi gittik test yaptırdık bu seferde kendimizde pozitif çıkmıştı 10 gündür de karantinadayız yani 24 günlük bir karantina hayatı yaşadık. İşin özü Cenab-ı Allah hiç kimseyi sağlığından ve özgürlüğünden alı koymasın.” ifadesine yer verdi. 

Bilindiği gibi Mutlu'nun geçtiğimiz dönemlerde eşi ve çocukları da salgına yakalanmış, süreci başarı ile atlatmışlardı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48