Grizu-263 Takımı toplu çalışmalarına ara verdi...

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE KURULAN GRİZU-263 UZAY TAKIMI TOPLU KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA TOPLU ÇALIŞMALARA ARA VERDİĞİNİ AÇIKLADI. AÇIKLAMADA "ÇEVRİMİÇİ ÇALIŞMA DÜZENİNİ OTURTUYORUZ" İFADELERİNE YER VERİLDİ.

Grizu-263 Takımı toplu çalışmalarına ara verdi...

Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi bünyesinde kurulan Grizu-263 uzay takımı toplu koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu çalışmalara ara verdiğini açıkladı. Açıklamada "çevrimiçi çalışma düzenini oturtuyoruz" ifadelerine yer verildi.

Grizu-263 takımı tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

"İçerisinde bulunduğumuz sıkıntılı süreçte toplu çalışmalarımıza ara veriyor ve çevrimiçi çalışma düzenini oturtuyoruz. Microsoft Teams altyapısı ile denemeler yaptık ve olumlu sonuçlar elde ettik. Bu sayede çalışmalarımızı aksatmadan devam ettirebileceğiz. Bizleri takip eden diğer ekiplere de bu sistemi öneriyoruz. Bu noktada sizlere destek vermekten de onur duyarız. Birlikte başaracağız fakat önce sağlık. Özellikle öğrenci arkadaşlarımız için bu 21 günlük sürecin bir tatil değil korunma dönemi olduğunu unutmadan toplu ortamlardan uzak kalarak mümkün olduğunca evlerimizde kalalım. Lütfen Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’nın tüm uyarılarını dikkate alalım."

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 22:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48