'HAKKI ARSLAN'I SEVGİ VE RAHMETLE ANIYORUZ'

“HAKKI ARSLAN’I SEVGİ VE RAHMETLE ANIYORUZ”

'HAKKI ARSLAN'I SEVGİ VE RAHMETLE ANIYORUZ'

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Genel Sekreter Hakkı Arslan’ı ölümünün birinci yılında andı.

GMİS Yönetim Kurulu, Arslan’ı saygı ve rahmetle andıklarını belirtirek “Zamansız ve genç yaşta kaybettiğimiz, Sendikamıza ve maden işçileri ile Türkiye işçi sınıfına uzun yıllar önemli hizmetlerde bulunmuş kardeşimiz Hakkı Arslan’ı unutmayacağız”  dedi.

GMİS Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklama şöyle;

“Sadece sendikal alanda değil aynı zamanda sosyal yaşamın her alanında aktif görevler üstlenen, ülke ve bölge sevdalısı Hakkı Arslan’ı Sendikamız Genel Sekreteri iken genç yaşında, tedavi görmekte olduğu hastanede 31 Aralık 2016 tarihinde zamansız bir şekilde kaybettik.

Değerli Kardeşimiz Hakkı Arslan’ı aramızdan ayrılışının birinci yılında sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Yakınlarına, dostlarına ve Sendikamız camiamıza bir kez daha başsağlığı diliyoruz.

Zamansız ve genç yaşta kaybettiğimiz, Sendikamıza ve maden işçileri ile Türkiye işçi sınıfına uzun yıllardır önemli hizmetlerde bulunmuş kardeşimiz Hakkı Arslan’ı unutmayacak, mücadelemizde yaşatacağız”.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48