Halk Köprüsü büyük bir açığı kapattı...

Alaplı Belediyesi bünyesinde yer alan Halk Köprüsü mağazası ihtiyaç sahibi vatandaşların yaralarına merhem olmaya devam ediyor.Alaplı Belediyesi Halk Köprüsü mağazası, hayırsever vatandaşların mağazaya getirdiği yeni ve kullanılabilir...

Halk Köprüsü büyük bir açığı kapattı...

Alaplı Belediyesi bünyesinde yer alan Halk Köprüsü mağazası ihtiyaç sahibi vatandaşların yaralarına merhem olmaya devam ediyor.

Alaplı Belediyesi Halk Köprüsü mağazası, hayırsever vatandaşların mağazaya getirdiği yeni ve kullanılabilir ikinci el kıyafetler, burada ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Mağazada günde yaklaşık 10-15 ailenin giysi ihtiyacı karşılanıyor.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Halk Köprüsü mağazası ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanlarında olduğunu söyledi. Vatandaşların iyi ve kötü gününde yanlarında olmak için bu göreve seçildiklerini ifade ederek "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmaya devam eden Halk Köprüsü mağazamız hayırsever vatandaşlarımızın mağazaya getirdiği yeni ve kullanılabilir ikinci el kıyafetler, ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak ulaştırıyor. Burada veren el alan eli görmüyor. Ama bunun manevi huzurunu yaşıyor. Kimseyi incitmeden, kimseyi kırmadan mağazamız çalışmalarına devam ediyor. Halk Köprüsü mağazamıza destek ve yardımlarını esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hayırsever vatandaşlarımızdan kullanılmış ama giyilebilecek durumda olan ya da hiç kullanılmamış temiz çocuk ve bebek eşyaları ile oyuncak konusunda daha çok destek bekliyoruz" dedi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48