Harun Akın'ın yeni yıl mesajı

Harun Akın'ın yeni yıl mesajı

Harun Akın'ın yeni yıl mesajı

CHP 22. Dönem Zonguldak Milletvekili Harun Akın, yeni yıl mesajı yayınlayarak, 2019 yılında Zonguldak’ın yeniden lider şehir konumunun güçlenmesi dileğinde bulundu.
Akın, mesajında şunları kaydetti:
“Öncelikle 2019 yılının tüm insanlık için huzurlu bir yıl olmasını temenni ediyor; ırka, dile, dine, mezhebe dayalı hesaplaşmalardan ve savaşlardan uzak bir yıl olmasını tüm kalbimle diliyorum.
Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin, üzerinde oyunların oynandığı ve başka ülkelerin menfaatleri doğrultusunda kullanılan bir ülke değil, aksine üzerinde oynanan oyunları bozan, her konuda dünya standartlarını yakalamış, lider bir ülke olması gerektiğinin altını çiziyorum.
İlimiz Zonguldak ....
Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ilidir.
Zonguldak, ulusumuzun kalkınması için yıllardır ülkemiz ekonomisine taşkömürü ile omuz vermiştir ve vermeye devam etmektedir.
Bu görevi yerine getirirken binlerce madenci evladı şehit düşmüş, on binlercesi de meslek hastalığına yakalanmıştır.
Madenci Zonguldak’ın şerefidir, namusudur.
2019 yılında Zonguldak’ın yeniden lider şehir konumunun güçlenmesi dileklerimi ifade ediyor, Zonguldak ilimizin ekonomi, spor, sosyal yaşamda en iyi seviyelerde olması için 2019 Mart yerel seçimlerinin çok önemli bir fırsat olarak önümüze geldiğini düşünüyorum.
Bu düşüncelerim doğrultusunda Zonguldak ve ülkemiz insanlarının yeni yılını kutluyor, herkese sağlık, huzur, başarı ve mutluluklar diliyorum.” (Haber Merkezi)

Gündem

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48