Hayırseverden fiziksel aktivite odası

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş beraberinde Milli Eğitim Müdürü Murat Kapucu ve Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin ile birlikte Çınartepe mahallesinde hayırsever vatandaş Muhammer Yazıcı’nın destek olarak yaptırdığı okul sınıflarını yerinde görerek açılışını gerçekleştirdi.

Hayırseverden fiziksel aktivite odası

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak III. Kademe Özel eğitim uygulama okulunda hayırsever işadamı Muammer Yazıcı tarafından donatılan fiziksel aktivite sınıfının açılışını yaptı. 
Açılışta yaptığı konuşmada Özel eğitim uygulama okullarında çok faydalı işler yapıldığını vurgulayan Vali Bektaş, ’’Bu okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın her biri farklı davranış, farklı eğitim ,farklı bakış açısı gerektiriyor. Devletimiz sağ olsun imkanlarımız var bu tür okulları yapıyoruz ,devletimize teşekkür ediyoruz. Bunun yanı sıra hayırseverlerimiz ,muhtarlarımız da devreye giriyorlar, çok faydalı işler yapılıyor. En büyük destekçilerimiz işin çilesini çekenler yani velilerimiz sağolsunlar, onlara da çok teşekkür ediyoruz. Katkısı olanlardan, destek sağlayanlardan Allah razı olsun" dedi. 
Valimiz Erdoğan Bektaş, hayırsever Muammer Yazıcı'ya teşekkür plaketi takdim ettikten sonra okulun birimlerini gezerek öğretmen, öğrenci ve velilerle sohbet etti. Fiziksel aktivite sınıfının açılışına Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı ile bazı STK temsilcileri katıldı. 

Gündem

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48