HAYVAN BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ'NİN PROTOKOLÜ İMZALANDI

HAYVAN BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ'NİN PROTOKOLÜ İMZALANDI

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin protokolünü imzaladıklarını belirtti. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nden sağlanacak olan hibe desteği ile yapılacak rehabilitasyon merkezi Kozlu-Kızılcakese'de hayata geçirilecek.
Başkan Alan, Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili şu paylaşımı yaptı;

''Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi protokolünü imzaladık.

Zonguldak Metropolitan Belediyeler Birliği olarak Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünden sağlanacak olan hibe desteği ile Kozlu-Kızılcakese'de hayata geçirecek olduğumuz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi protokolünü Metropolitan Belediyeler Birliği Başkanı olarak Belediye Başkanımız Sn.Dr. Ömer Selim Alan ve Doğa Koruma Milli Parklar İl Müdürü Sn. İdris Tetik imza altına aldılar.

Belediye Başkanımız Sn. Dr. Ömer Selim Alan, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi: ‘Şehrimize kazandıracak olduğumuz ve sokak canlarımıza yeni bir yaşam alanı kurmayı hedeflendiğimiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi için desteklerini esirgemeyen Tarım ve Orman Bakanımız Sn.Bekir Pakdemirli'ye, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Sn.İsmail Üzmez'e ve AK Parti Zonguldak Milletvekillerimiz Sn. Polat Türkmen’e, Sn. Ahmet Çolakoğlu’na ve Sn. Hamdi Uçar’a canıgönülden teşekkür ediyorum.
Şehrimize böyle bir tesisi kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Protokolümüz hayırlı uğurlu olsun.''

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48