"HEDEFİMİZ MAVİ ZONGULDAK"

"HEDEFİMİZ MAVİ ZONGULDAK"

AK Parti Merkez İlçe, Meşrutiyet Mahallesi Yönetim Kurulu Toplantısını 4 Mart Perşembe günü saat 18.30 da Parti Binasında gerçekleştirdi.

Mahalle Yönetimine yeni katılan üyeler ile birlikte gerçekleşen toplantıya, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Teşkilat Başkanı Ömer Erbay,  Tanıtım ve Medya Başkanı Nihat Keloğlu, mahalle Başkanı İlhan Güney ve mahalle yönetimi katılım sağladılar.

Toplantı karşılıklı tanışma ile başladı. Söz alan Mahalle Başkanı İlhan Güney " Mahalle Yönetimimizi yeni katılan arkadaşlarımız ile güçlendirdik. Daha önceki toplantılarımız pandemi dolayısıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirmiştik.  Bugün parti binamızda yapmış olmak ve Merkez İlçe Başkanımız ve yardımcıları ile bir arada olmaktan mutluyuz. Kendilerine toplantımıza katıldığı için teşekkür ederim" dedi. Ardından söz alan Tanıtım ve Medya Başkanı Nihat Keloğlu  Sosyal Medyanın önemi ve bu anlamda mahalle teşkilatlarında oluşturulacak TM 67 adında ekip ve projelerinden bahsetti. Mahalle yönetimine bilgilendirmelerde bulundu. 

Son olarak Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek konuşmasında " 2023 hedeflerine doğru Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde mücadelemizi hep birlikte sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımızın millet için koyduğu büyük hedefler var.   Bu nedenle 2023 yılı sıradan bir takvim yılı değildir. Ülkemizin son dönemde enerji anlamında yakaladığı yükseliş, her alanda millileşme hamlelerinin yükselişinin şahlanacağı dönemin başlangıcı olacaktır. Bunu inşaa ederken hepimizin çabaları büyük önem arz etmektedir. Mahalle teşkilatlarımız bu çınarın kökleri dir.  Bu çınarın toprağı millettir, gücünü milletten almaktadır. Bu çınarın kökleri topraktan aldığı gücü bu davanın gövdesine ulaştırmaktadır. 18 yılda partimiz hizmetleri ile ülkemiz hangi noktalara geldi hepimiz görmekteyiz. Bizler hayal edilemeyenlerin  yapıldığı partinin mensuplarıyız. Bu anlamda sorumluluğumuz bir kat daha artmaktadır.İlimizde sürdürdüğümüz pandemi mücadelesinde şu an turuncu konumdayız. İlimizde ilgili kurumlar ve Zonguldak Belediyemiz tarafından denetlemeler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bizlerde AK Parti Teşkilatları olarak bu mücadeleye destek vererek katkı vereceğiz. Hedefimiz Mavi Zonguldak " dedi.

Toplantı yapılacak çalışmalar ile ilgili istişarelerin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39