Her yerde aranan Liseli Murat'tan iyi haber var!

Her yerde aranan Liseli Murat'tan iyi haber var!

Her yerde aranan Liseli Murat'tan iyi haber var!

Zonguldak'ta 9. sınıf öğrencisi Murat Akbulut'tan dün gece 24.00'ten bu yana haber alınamıyor. Oğlunun hayatından endişe eden baba Rahmi Akbulut, oğlunun sabaha kadar eve gelmemesi üzerine polise kayıp başvurusunda bulunmuştu. Akbulut, saatler sonra arkadaşını telefonla aramasıyla bulunarak ailesine teslim edildi.  

Alınan bilgiye göre olay şöyle gelişti:

Dün kardeşi ile denize girmek için evden ayrılan Murat Akbulut, akşam saatlerinde saat 21.00 ile 24.00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağı nedeniyle polise yakalanmamak için Kapuz bölgesindeki tünellerinde gizlendiler. Daha sonra kardeşini Tepebaşı Mahallesi Ahmet Galatalı Sokak üzerindeki evlerinin yakınına getiren liseli genç, "Ben bir daha eve gelmeyeceğim" deyip cep telefonunu kardeşine teslim ederek ayrıldı. Akbulut'un arkadaşlarına da "Ben artık gidiyorum, kendimi öldüreceğim" dediği öğrenildi.

Sabaha kadar aramadık yer bırakmayan aile, oğullarından haber alamayınca durumu polise bildirdi. Oğlunun bulunması için çağrı yapan baba Rahmi Akbulut, yetkililerden ve vatandaşlardan yardım istedi.

SAATLER SONRA BULUNDU

Kayıp liseli öğrenci, saatler sonra bulundu.

Yeşil mahallede bulunan Akbulut, bir arkadaşını arayarak Yeşil mahallede olduğunu söyledi. Arkadaşının ailesine haber vermesiyle Murat Akbulut ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2020, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48