İdam, hadım, tecrit!

İdam, hadım, tecrit! - Zonguldak Haberler

İdam, hadım, tecrit!

Türkiye Kamu Sen Zonguldak İl Başkanı Kadir Bacıoğlu, son günlerde infial yaratan çocuk istismarı konusunda sert açıklamalarda bulundu. Başkan Bacıoğlu açıklamasında, “Türk milleti artık çocuk katillerine yönelik olarak topyekün bir mücadeleye girişmeli, bu alçakların toplum içine çıkabilecek yüzleri kalmamalıdır. İdamdan kimyasal hadıma, ömür boyu hapisten tecrite kadar her ne gerekiyorsa tedbirler acilen alınmalı ve bir daha ülkemizde böylesine olaylar vuku bulmamalıdır” ifadelerini kullandı.
“DERİNDEN ETKİLEDİ”
Yaşanan hadiselerin toplumu derinden etkilediğine dikkat çeken Başkan Bacıoğlu, “Son günlerde gündeme gelen ve tüm ülkemizde infial yaratan çocuk istismarı meselesi yüreklerimizde derin yaralar oluşturmaktadır. Yaşanan bu acı olaylara bakıldığında, bu konuda acil ve sert tedbirler alınması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu ülkenin geleceği olan evlatlarımız , istismar ediliyor ve haince, kalleşçe öldürülüyorsa başta devletimiz olmak üzere herkes üzerine düşeni yapmak zorundadır. Körpecik yavrularımızı gözü dönmüş, aşağılık insan müsveddelerinden korumak başta devletimizin olmak üzere tüm vatandaşlarımızın en asli görevidir” dedi.
“DEVLETİN YANINDAYIZ”
Alınacak olan kararlarda devletin yanında olduklarını ifade eden Başkan Bacıoğlu, “Bu noktada elbette devletimizin ve hükümetimizin alacağı her kararın arkasında olduğumuzu ifade ederken, alınacak tedbirlerin bu caniler gibi olmaya yeltenen ahlak yoksunlarını caydırıcı tedbirler olması gerektiğinin altını çizmek gerekir. İnsan suretindeki bu aşağılıkların ödeyeceği bedeller bunlar gibi düşünen mahlukatları o yoldan caydırmalı ve akıllarının ucundan dahi bu iğrenç düşünceleri geçirmelerine engel olmalıdır” ifadelerini kullandı.
“İDAM, HADIM, TECRİT…”
Topyekün bir mücadele başlatılması gerektiğini belirten Kadir Bacoğlu, “Türk milleti artık çocuk katillerine yönelik olarak topyekün bir mücadeleye girişmeli, bu alçakların toplum içine çıkabilecek yüzleri kalmamalıdır. İdamdan kimyasal hadıma, ömür boyu hapisten tecrite kadar her ne gerekiyorsa tedbirler acilen alınmalı ve bir daha ülkemizde böylesine olaylar vuku bulmamalıdır. Bu ülkenin geleceği olan tüm yavrularımıza şefkat dolu kucaklar açılmalı, onların geleceği bugünden atılacak sert ve kararlı tedbirlerle güvence altına alınmalıdır. Unutulmamalıdır ki, “Çocuğunun gözyaşını silmeyen onunla birlikte ağlar...”Bizler onların döktükleri bir damla gözyaşında o hainleri boğacak ve evlatlarımıza onların mutlu ve huzurlu olacakları  güzel bir vatan bırakacağız” dedi.

Haber Kaynağı, Sinan Çerçioğlu

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48