İşkur listesi sana nasıl ulaştı?

İşkur listesi sana nasıl ulaştı?

İşkur listesi sana nasıl ulaştı?

Zonguldak’ın Kilimli İlçesine bağlı Çatalağzı Beldesinde yaşayan eski hükümlü Hakan Ay, AK Parti Çatalağzı Belde Başkanı Kerem Güneş ile ilgili bomba iddia bulundu.
Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere 3 Ekim’de eski hükümlülerin alımının yapılacağı kura çekiminden birkaç gün sonra belde başkanı Kerem Güneş’in kendine ‘Hayırlı olsun. Bana liste geldi. Yedeklerde beşinci sırada yer alıyorsun’ diyerek kendine yanlış bilgi verildiğini söyleyen Hakan Ay, tepkisini dile getirdi. 
Kerem Güneş’in kendini tebrik etmesinin ardından araştırma yaptığını, ardından Milli Eğitim Müdürlüğü sitesine baktığını adının listede olmadığını gördüğünü söyleyen Hakan Ay, AK Parti’li yöneticilere seslendi.
Sosyal paylaşım sitesinde de şu görüşleri paylaşan Hakan Ay: “Hayırlı olan neydi anlayamamıştım! İşkur’un çekilişle alacağı kamu personelinin kurayla belirleneceği ve bizim için fırsat oluşabileceğini düşünerek kaydımızı yaptırdık. Lakin ileri ki günlerde AK Parti’li Belde Başkanın şahsime yönelik ‘Hayırlı olsan. 5’inci sıra yedeklere kaldın’ demesi üzerine konuyu nerden bildiğini kendisine sordum. İskur’dan liste geldiğini söylemesi üzerine konuyu o an kapatarak araştırma başladım, Şimdi bu listeyi bu başkana hangi İşkur çalışanı verdi? Bu başkan neden aslı astarı olmayan, yedeklik için şahsıma ‘Hayırlı olsun’ dedi? Kamuoyunun bilmesini istediğim bu listenin o AK Partili belde başkanına nasıl ulaştı, basına ve şahsıma açıklama yapmasını istiyorum. Kimsenin gururuyla ve de geleceğiyle oynamayın! Bu konuyla alakalı Kaymakamlık, Emniyet yetkililerini de bilgilendirmek amaçlı müracaatlarımı başlatacağımdan emin olmanızı isterim.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48