‘IWD’20 Zonguldak” etkinliği canlı yayın ile gerçekleştirilecek

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ KARAELMAS SİBER GÜVENLİK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ, ZBEÜ BİLİŞİM TAKIMI, ZBEÜ DSC (DEVELOPER STUDENT CLUBS) VE ZONGULDAK WTM (WOMEN TECHMAKERS) ORTAK GİRİŞİMLERİ İLE IWD’20 ZONGULDAK (INTERNATİONAL WOMEN’S DAY) ETKİNLİĞİ YOUTUBE ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

‘IWD’20 Zonguldak” etkinliği canlı yayın ile gerçekleştirilecek

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Karaelmas Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi, ZBEÜ Bilişim Takımı, ZBEÜ DSC (Developer Student Clubs) ve Zonguldak WTM (Women Techmakers) ortak girişimleri ile IWD’20 Zonguldak (International Women’s Day) etkinliği Youtube üzerinden gerçekleştirilecek.

Etkinlik, 25 Nisan Cumartesi ve 26 Nisan Pazar günleri WTM Zonguldak Youtube kanalında saat 12.00’da başlayacak. Canlı yayın olarak düzenlenecek etkinlikte bilişim dünyasının önde gelen 13 ismi konuşmacı olarak yer alacak.

Bilişim dünyasının başarılı isimlerini bir araya getiren etkinlik, Google’dan Merve İşler ve Barış Yesugey’in açılış konuşmaları ile başlayacak. Etkinlikte; Optiwisdom’dan Şadi Evren Şeker “Yapay Zekâ ve Veri Madenciliği”, Insider’dan Büşra Şahin “Operasyonel Müşteri Yöneticisi Nedir? Ne Yapar?”, IBM’den Simge Helvacı “10 Tips For Becoming A Successful Software Engineer”, Teknolojide Kadın Derneği’nden Zehra Öney “Covid-19 Sonrası Teknolojide İnsan ve Toplum 5.0”, Turkcell’den Caner Canak “Leverage Your Businesses with Artificial Intelligence”, Udemy’den Eğitmen Murat Yücedağ “Yazılımda Üniversite Süreci”, QNB Finansbank’tan Büşra Fenerci “Applied Analytics with Data Mining”, Flavo’dan Deniz Vural Pehlevan “Türkiye’de Bağımsız Oyun Geliştiricisi Olmak”, Doğuş Teknoloji’den Burak Selim Şenyurt “Bugün, Yarınların İçin Ne Yapacaksın?”, XOGO ve Microsoft’tan Daron Yöndem “Implementing AI Into Your Apps Without Learning AI” ve buck.ai’den Merve Noyan “Conversational AI” konu başlıklarıyla en yeni teknik ve teknolojiler hakkında katılımcıları bilgilendirecekler.

Aynı zamanda etkinlikte 10 kişiye Udemy platformu üzerinden 30 TL değerindeki dilediği kurs çekiliş ile hediye edilecek. Etkinlik ve çekiliş hakkındaki detayları Instagram ve Twitter üzerinden @zbeubilisim, @zbeudsc, @wtmzonguldak hesaplarından takip edilebilecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48