İYİ PARTİ İL BAŞKANI ERKMEN EŞİ İLE BİRLİKTE KARANTİNADA...

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ERKMEN EŞİ İLE BİRLİKTE KARANTİNADA...

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen koronavirüs testi pozitif çıkan bir kişi ile temasta olduğu için karantina altına alındı. 
Konu ile ilgili il başkanı yazılı bir açıklama yayımlayarak taziye ziyareti sonrası karantina altına alındığını bu yüzden Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılamadığını açıkladı. 
Erkmen’in açıklaması şu şekilde:
“Bir yakın akrabamızın cenazesine eşimle birlikte katılıp, orada evde taziye ziyaretinde bulunduk. Ancak gittiğimiz evde iki kişide pozitif Korona vakasının tespit edilmesi sonucu eşime ve bana tedbir amaçlı 14 gün süreyle kendimizi evde izole etmemiz gerektiği Sağlık görevlisi arkadaşlarımızca tarafımıza 28.10.2020 tarihinde tebliğ edilmiştir. Şu anda herhangi bir belirti olmamasına rağmen kurallara uyup kendi sağlığımızı tehlikeye sokmamak ve de başkalarının sağlığını riske atmamak için bu  süreyi evde kalarak geçireceğim. Bu açıdan Cumhuriyetimizin Kuruluş törenlerine katılamamanın üzüntüsünü de taşımaktayım. Tüm dostlarıma özellikle kalabalıklardan uzak durmalarını, maske ve mesafeye mutlaka riayet etmelerini rica ediyorum. Saygılarımla. “

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2020, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39