Kantarcı'ya önemli ödül

Kantarcı'ya önemli ödül

Kantarcı'ya önemli ödül

ZONGULDAKın Çaycuma ilçe Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) tarafından yerel yönetim dalında ödüle layık gördü.

BAKZİFED, 2017 yılında yaptıkları çalışmalarla iş adamı, sanayici, gazeteci, belediye başkanı, doktor ve çeşitli meslek dallarında başarılı olanlara ödül verdi. Başkanlığını eski devlet bakanı Önay Alpagonun yaptığı seçici kurul, yerel yönetim dalında Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ile birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcıyı Çaycumanın çehresinde yaşanan değişim nedeniyle ödüle değer gördü.

BU ÖDÜLÜ TEK BAŞIMA KALDIRMAM
Ödül töreni, Karabükün Safranbolu ilçesinde düzenlendi. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Bu yalnız benim değil, tüm çalışma arkadaşlarımın. Bu kadar ağır bir ödülü tek başıma kaldırmam diyerek kürsüye davet ettiği eşi Belgin Kantarcı, Prof. Dr. Mehmet Haberal, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaycuma Belediye Meclis Üyeleri Bahri Malakçı, Cengiz Gökçe ve CHP Çaycuma İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Ataman ile birlikte ödülünü aldı. Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkan Kantarcıya tören boyunca yakın ilgi göstererek yaptığı çalışmaları gururla takip ettiğini söyledi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48