Kaymakam'dan başkana teşekkür...

Kaymakam'dan başkana teşekkür...

Kaymakam'dan başkana teşekkür...

Zonguldakın Ereğli ilçesi Kaymakamı Nazım Madenoğlu Gülüç Beldesinde düzenlenen halk toplantısına katılarak, belediyenin çalışmalarından halkın memnun olması nedeniyle Belediye Başkanı Gökhan Demirtaşa teşekkür etti.
Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli Emniyet Müdürü Fahri Küçük, Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz ve ilçedeki tüm birimlerin müdürlerini yanına alarak Gülüç Belediyesi Toplantı Salonunda halk toplantısı düzenledi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş toplantıda yaptığı konuşmasında belediye olarak yaptığı çalışmaları anlatırken, Gülüçe sık sık gelerek sorunlara çözüm üreten Kaymakam Nazım Madenoğluna teşekkür etti. Gülüçte belediye meclis üyeleri, muhtarlar, belediye çalışanları ve Gülüç halkı ile birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını anlatan Demirtaş Gülüçte su, kanalizasyon, yol ve çevre düzenlemesi gibi bir çok konuda önemli çalışmalar yaptık. Sahilimizin yapım çalışmaları başladı ve burada da önemli bir mesafe kat ettik. Araç parkımızı genişlettik. Tüm mahallelere çocuk parkları ve fitnes aletleri koyduk. Bunların yanı sıra kadınlarımız, gençlerimiz ve çocuklarımız için yıl içerisinde sürekli sosyal aktiviteler, kültürel faaliyetlerde yapıyoruz. Sayın Kaymakamım, sizlerde Gülüçe sık sık geliyorsunuz. Beldemizin sorunları ile yakından ilgileniyorsunuz. Bundan dolayı sizin şahsınızda tüm ilgili müdürlerimize teşekkür ediyorum dedi.
Gülüçte vatandaşlardan özellikle enerji hatları ve doğalgaz ile ilgili şikayetler alan Madenoğlu, sorumlu müdürlere talimat vererek vatandaşların şikayet ettiği konuların çözülmesini istedi. Kaymakam Madenoğlu ayrıca Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaşa çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48