KİLİMLİ BELEDİYESPOR'DA YENİ SEZON TRANSFERLERİ İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

KİLİMLİ BELEDİYESPOR'DA YENİ SEZON TRANSFERLERİ İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Radartepe sosyal tesislerinde düzenlenen imza töreninde bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Altun ve Kilimli Belediye Spor Voleybol takımının Teknik heyeti imzaları attılar.

Kilimli BelediyeSpor yönetiminin de hazır bulunduğu ortamda bir araya gelerek oluşturacak güçlü kadroyla 1.Ligine çıkmak hedeflenecek.

Yeni sezonda Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele edecek.

1. Ligi hedefleyen Sarı-Siyahlılar, 2’si şampiyon kadrodan, 2’si genç olmak üzere 4 oyuncuyla anlaşmaya vardı.

İlk kez mücadele edeceği ligde 1. Ligi hedefleyen sarı-siyahlı kulüp, geçen sezon ki şampiyon kadroda yer alan Müge Korkmaz ve Kübra Yıldırım’la yeniden anlaşırken, gelecek vaadeden yetenekler Senem Kapsuk ve Defne Eyican’ı geleceğe yatırım olarak kadroya dahil etti.

Sarı-Siyahlı ekip, transfere önümüzdeki günlerde Bolu ve Kocaeli'den profesyonel lig tecrübesi yaşamış oyuncularla devam edecek. Sarı-Siyahlı yönetim, yeni sezon transferleri için imza töreni düzenledi.

Törene,  Belediye Başkanı Kamil Altun, Voleybol Şube Sorumlusu Çetin Demir, yönetim kurulu üyeleri Seyit Özkeskin, Cüneyt Aktaş, Bekir Aydın katıldı. Kilimli Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Bahadır, islerinden  dolayısıyla törene katılamadı. Futbol takımını şampiyon yapan Bahadır, voleybolculara telefonla başarı dileğinde bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48