KÖKSAL TOPTAN BELEDİYE’DE

KÖKSAL TOPTAN BELEDİYE’DE

KÖKSAL TOPTAN BELEDİYE’DE

TBMM eski Başkanı ve AK Parti eski Zonguldak Milletvekili, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı ziyaret etti. 

“ÖMER SELİM ALAN BİR ŞANSTIR”

Belediye Başkanlığı Makam ziyaretinde konuşan Köksal Toptan, yeni seçilen belediye başkanı Ömer Selim alana hayırlı olsun dileklerinde bulunarak şunları söyledi; “Hayırlı olsun. Makamında kutlamak istedik. Zonguldak’ın sorunlarını herkes biliyor. Başkanımız da çok iyi biliyor. Sorunu bilmek çözüm için önemli bir adımdır. İnşallah Zonguldk daha iyi yerlere gelerek bizleri gururlandıracaktır. Sayın Başkanın seçim önce ki çalışkanlığını da biliyorum. Zonguldak için Öner Selim Alan bir şanstır. Gençliğini, tecrübesini birleştirerek güzel çalışmalar yapacaktır” dedi. 

“VATANDAŞLARIMIZIN OYLARINI HELAL ETTİRECEĞİZ”

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan: “Ben de çok teşekkür ediyorum bu nazik ziyaretlerinden dolayı sayın başkanım özetledi. 2012 yılından beri bu parti de siyaset yapma şansımız oldu. İnşallah başta kendisini ve bize güvenenleri utandırmayacağız. Bize destek veren oy veren teveccüh gösteren vatandaşlarımızın oylarını helal ettireceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48