Kongreden el sıkışarak ayrıldık

Kongreden el sıkışarak ayrıldık

Kongreden el sıkışarak ayrıldık

İYİ Parti İl kongresinde Ahmet Emre Bayramoğlu ile hareket eden İYİ Parti Kurucu İl Yöneticisi Oğuzhan Turhan, 1 Nisan’da yapılacak olan İYİ Parti Büyük Kurultayına davette bulundu. Yapılan il kongresi sonucu Başkan Bayraktar’ı tebrik ettiklerini dile getiren Turhan kongrede demokratik haklarını kullandıklarını dile getirdi.
“BAYRAKTAR’I TEBRİK ETTİK”
Turhan açıklamasının devamında, “İlk gün dediğimiz gibi demokratik hakkımızı kullandık ve kongreden el sıkışarak çıktık. İl başkanımız Ragıp bayraktarı tebrik ettik ve bizler için il kongresi geride kalmıştır. İlimizde partimizin üyelik kayıtları açılmıştır tüm Meral AKŞENER sevdalısı İYİ insanlarımızı partimize üye olmaya davet ediyoruz. Sayın Genel Başkanımızı Meral AKŞENER Hanımı Cumhurbaşkanı yapmak için tüm gücümüzle çalışacağız ve Başaracağız. Başaracağız. Başaracağız. Ve Artık tüm gücümüzle partimizin başarısı için mücadele edeceğiz. Hakkaniyet için. Hukukun üstünlüğü için. Adalet için. Kardeşlik için. Barış için. Zonguldak’ımızın bu kötü gidişatına dur diyeceğiz ilimizin kandırıldığı artık yeter” dedi.
1 Nisan günü Ankara’dayız.
1 Nisan’da yapılacak kurultaya katılacaklarını belirten Turhan, “Bizlerin partimizden kopacağını düşünenler büyük bir yanılgı içindeler bu parti tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de kolay kurulmadı bu kadar kolayda terk edilmeyecek. Tüm gücümüzle partimizin başarısı için mücadele edeceğiz. 25 Ekim 2017 tarihinde nazım hikmet kültür merkezindeydik,11 Kasım 2017 tarihinde Mustafa kemal mahallesindeki genel merkez binamızın açılışında nasıl yer aldıysak 1 Nisan günü de Zonguldak’taki tüm İYİ’lerle beraber Ankara’da olacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48