Kozlu'da ki deney facia ile sonuçlanacaktı

Kozlu'da ki deney facia ile sonuçlanacaktı

Kozlu'da ki deney facia ile sonuçlanacaktı

Zonguldakın Kozlu ilçesinde tiyatro kulübüne üye gençler, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde sosyal deney yaptı. Herkesin gözü önünde kız arkadaşını sürükleyen genci dayak yemekten ise ekip arkadaşları kurtardı.
Kozlu Gençlik Merkezi tiyatro kulübü üyesi gönüllü gençler, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadına şiddeti konu alan bir sosyal deney yapmak istediler. Gençler, hazırlanan senaryoyu da ilçe merkezindeki bir kıraathanenin önünde çay içen vatandaşların gözü önünde gerçekleştirdiler. Rol gereği kolundan tutarak iteklediği kız arkadaşına Yürü. İnsanlar bize bakıyor diye bağıran genç, kız arkadaşının ise Bakarsa baksınlar, görsünler halini. Ne yürü ya, yürümüyorum şeklindeki tepkisini gördü.

Elindeki çiçeklerle koştu
İlçedeki bir çiçekçide çalışan Mahmut Baykan sipariş için taşıdığı elindeki çiçeklerle birlikte rol gereği kız arkadaşının üzerine yürüyen genci ayırmaya çalıştı. Genci itekleyen Baykan, elindeki çiçeklere bile aldırmadan Terbiyesiz diyerek tepki gösterdi. Bu sırada kıraathanede oturan ekip arkadaşları da olayın büyümemesi üzerine araya girdi. Dayak yemekten son anda kurtulan genci ise ekip arkadaşları kurtardı. Gençler, yaşananların bir oyun olduğunu anlatması üzerine onları ayıran Mustafa Baykan ise elindeki çiçeklerle yoluna devam etti.
Şiddete karşı olduğunu anlatan Baykan, Bunun kadını erkeği yok biz hep şiddete karşıyız diye konuştu.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 16:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kömürkentli
Kömürkentli - 4 yıl Önce

Millet kafayı yemiş

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48