Kozlu'yu boş bırakmıyor

Kozlu'yu boş bırakmıyor

Kozlu'yu boş bırakmıyor

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz  Güne hızlı başladı.

Sabah ilk olarak Ak parti Devrek ilçe teşkilatının 6.Olağan Kongresine katılan Yılmaz daha sonra Kozluya dönerek çalışmaları yerinde inceleyerek eksiklikleri ve yapılması gerekenleri talimat verdi.

Başkan Yılmaz’ın ilk olarak Park vadi evlerinden prestij konutlarına giden yolda yol genişletme  çalışmalarını yerinde inceledi.

Daha sonra İncivez üst yolda meydana gelen heyelan sonucu zarar gören yolda genişletme ve duvar çalışmalarını kontrol etti.

Kerim Yılmaz Hafta sonu olmasına rağmen güne yoğun bir tempoda devam ederek Güney mahallesi Köroğulları mevki yol genişletme ve betonlama çalışmasını yerinde  inceleyerek  Güney mahallesi 46 evler mevki kanal duvar ve yol çalışmasının durumuna bakarak Kozlu sahil yolu yüzey suyu hattı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Yılmaz,  Yoğun Yağmurlarda Kozlu  sahil yolunda sel ve su baskınları meydana geliyordu, Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için yüzey sularını bu kanal ile toplayarak bu baskınları önlemeye çalışacağız.Kozlu Sahil yolu kenarı ,tabelaların olduğu alan ve  Rüya sitesi girişi  Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yaparak buranın daha güzel ve modern görünmesi için keşif yaptım ’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48