Kurban Yeni Makam Aracı İçin Kesildi,

Kurban Yeni Makam Aracı İçin Kesildi,

Kurban Yeni Makam Aracı İçin Kesildi,

ZONGULDAKın Kozlu İlçesi Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, yeni makam aracı için kurban kestirdi. Kesim öncesi hayvanın üzerine aracın plakası yazıldı.
Kozluda geçen Şubat ayında lenfoma kanserinden ölen Belediye Başkanı Ak Partili Ertan Şahinin yerine Belediye Meclisinde Ak Partili üye Kerim Yılmaz başkan seçildi. Başkan Yılmaz, 2011 model Wolkswagen Passat marka aracın yerine piyasa değeri yaklaşık 530 bin TL olan olan Wolkswagen Touareg marka makam aracı aldı. Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, yeni makam aracı için bugün belediye garajında kurban kestirdi.
PLAKA YAZILDI
Kesim öncesi kurbanlık koçun üzerine kırmızı boya ile makam aracının 67 AH 010 olan plakası yazıldı. Başkan Yılmazın, kurbanlık hayvanın yanında kasap ile birlikte çektirdiği fotoğraf, belediyenin sosyal medya hesabında paylaşıldı. Fotoğrafa, Başkanımız sayın Kerim Yılmaz kaza ve belaların defi için, kötülüklerin şerrinden kurtulmak için hayırlara vesile olması için Kozlu ve Kozlu Belediye personeli için kurban kestirdi. Rabbim niyetlerimizi kabul etsin yazıldı.
ESKİ ARAÇ ÇOK YIPRANMIŞTI
Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, eski makam aracının 2011 model olduğunu, çok yıprandığını ve Ankaraya giderken yolda dahi kaldıklarını söyleyerek, Kötüydü demiyorum, çok kötüydü diyorum. Son 1 yılda büyük masraf yaptık. Bir hayli hırpalanmıştı. Biz bu aracı 211 bin liraya aldık. Faturası belediyede mevcut. İddia edildiği gibi 500 bin liralara almadık. Vergi indirimi oluyor dedi.

 

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2017, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48