Lens Medya açıldı

Lens Medya açıldı

Lens Medya açıldı

Zonguldak’a yeni bir kan gerektiği düşüncesi ile tarafsız ve doğru habercilik
ihtiyacını karşılamak üzere açılan Lens Medya Haber adına Ergin Özkul ve Gamze Soydaş yeni büronun hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Açılışa 26. Dönem Milletvekili Hüseyin Özbakır, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Emen, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri Birkan Hamarat ve Sinan Toprak, BRTV İmtiyaz Sahibi Mehmet Çetinkaya,ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışı CHP İl Başkanı Hakkı Güney, Milletveikili Hüseyin Özbakır ve Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal birlikte yaparak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Yayın Ortaklığını Vurguladılar

Açılış sonrası yapılan konuşmalarda BRTV imtiyaz sahibi Mehmet Çetinkaya bölgeden yayın yapan tek uydu kanalı olduğunu vurgulayarak  “Utanarak söylüyorum koskoca Zonguldak’ın bir uydu kanalı yok.  Biz Ergin ve Gamze kardeşlerimizle bölgemizdeki tek Türksat uydu kanalı olarak artık zonguldak haberlerine, programlarına, Zonguldak’ın tanıtımına daha çok yer vereceğiz. “ ifadelerini kullandı. Konuşmanın sonunda davetliler Lens Medya Haber için tarafız ve objektif bir habercilik temennilerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48