Maden işçilerinden manevi destek

Maden işçilerinden manevi destek

Maden işçilerinden manevi destek

Zonguldakta maden işçileri Afrine yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonuna destek vermek ve şehitler için Mevlid-i Şerif okuttu.
Genel Maden İşçileri Sendikası Üzülmez Şubesi tarafından TSKnın Afrine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Operasyonuna manevi destek vermek ve şehit düşen askerler için Mevlid-i Şerif okuttu. Aslaniye Camiinde düzenlenen programa Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, GMİS Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, kurum yetkilileri, maden işçileri ve vatandaşlar katıldı.
Programın sonunda katılanlara pide ve ayran ikram edildi. GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Biz GMİS ve madenciler olarak Afrindeki Mehmetçiğimizin yanındayız. Ülkemizi korumakla görevli sınırımızda görevli mücadele veren Mehmetçiğimiz için şehitlerimiz için bugün bir program düzenlenmiş. Düzenleyenlerden Allah razı olsun. Yaradan Mevlam Mehmetçiğimize zeval vermesin. Biz de her zaman ülkemizin, milletimizin, devletimizin yanında olduğumuzu her platformda anlatmaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra güzel günler bizim olur. Mehmetçiğimiz de muzaffer bir şekilde döner. Dualarımız ve gönlümüz onlarla beraber. İnşallah bu operasyonlar sonucunda ülkemize sağlıklı ve sıhhatli şekilde dönerler diye konuştu.
GMİS Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir ise Öncelikle 8 şehidimize Allahtan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza şifalar diliyoruz. Üzülmez müessesesi ve GMİS Üzülmez Şube yönetimi olarak ortaklaşa böyle bir program yaptık. Allah kabul etsin şeklinde konuştu.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2018, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48