Maden işçisi ilgi odağı oldu!

ZONGULDAK'TA ÖZEL BİR MADEN OCAĞINDA ÇALIŞAN TOLGA KUKU İSİMLİ MADEN İŞÇİSİ YAPTIĞI TAKLİTLERLE SOSYAL MEDYADA İLGİ ODAĞI OLDU. KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ NEDENİYLE TAKLİTLERİNİ EVDE OĞLUYLA SÜRDÜREN KUKU, İNSANLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYİ HEDEFLEDİĞİNİ İFADE ETTİ.

Maden işçisi ilgi odağı oldu!

Zonguldak’ta özel bir maden ocağında çalışan Tolga Kuku isimli maden işçisi yaptığı taklitlerle sosyal medyada ilgi odağı oldu. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle taklitlerini evde oğluyla sürdüren Kuku, insanların yüzünü güldürmeyi hedeflediğini ifade etti.

Zonguldak’ta özel maden ocağında çalışan ve amatör futbol oynayan Tolga Kuku isimli madenci arkadaşlarıyla beraber eline kazma, kürek alarak taklit yapmaya başladı. Sanatçıların seslendirdikleri parçaları taklit ederek sosyal medya hesabından paylaşan Kuku kısa sürede ilgi odağı oldu. Renkli görüntülere sahne olan taklitler vatandaşlar tarafından beğenilerek paylaşıldı. Adile Naşit, Kemal Sunal gibi ünlü isimleri de taklit eden Kuku, koronavirüs tedbirleri kapsamında evdekal çağrısı yaptı.

Evde kaldığı süre boyunca taklitlerine oğluyla devam eden Kuku, "Madencilere zaten hayat ağırdı. Üzerine bir de korona virüs bindi. Fakat biz biliyoruz ki güzel gören güzel düşünür. Güzel düşünen hayatından lezzet alır sırrınca bu zor zamanda her şeyin güzel tarafına bakarak hayatımızı güzelleştirmek bizim elimizde. Karantinada yada kabristanda kalmak istemiyorsan evinde kal İnağzı, Zonguldak ve Türkiye" şeklinde vatandaşlara çağrıda bulundu.

Maden işçisi; sosyal medya hesabından taklit videolarını sürdüreceğini aktardı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39