Meclis ilk birleşimini yaptı

Meclis ilk birleşimini yaptı

Meclis ilk birleşimini yaptı

Zonguldak İl Genel Meclisinin Kasım ayı 1. Birleşiminde Çatalağzı Çok Programlı Lisesinin bakım ve onarımı için özel bir firma tarafından yapılan 350 Bin liralık bağış, mecliste şartlı bağış olarak kabul edildi. Zonguldak İl Genel Meclisi 1. Birleşimi Necdet Karaveli başkanlığında yapıldı. Toplantı açılış ve yoklama ile başladı. Ardından bir önceki oturuma ait tutanak özeti okunarak oylandı.

 145 MİLYON LUK BÜTÇE KOMİSYONA HAVALE EDİLDİ

Meclisin ilk gündem maddesi olarak, 5302 Sayılı İl Özel İdare Kanununun 45. ve Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 27. maddeleri gereğince hazırlanan, İl Özel İdaresi 2020 Yılına ait 145 Milyon liralık Bütçe tasarısı görüşülmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

350 BİN LİRA BAĞIŞ YAPILDI

Mecliste 2. Gündem maddesi olarak ise, Modern Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından; Çatalağzı Çok Programlı Lisesi onarımında kullanılmak üzere T.C. Ziraat Bankası hesabına yatırılan 350 Bin lira şartlı bağış olarak oy birliği ile kabul edildi. Meclis bir sonraki toplantının günü ve saatinin belirlenmesi ile sona erdi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48