Meclis komisyon raporlarını onayladı

Meclis komisyon raporlarını onayladı

Meclis komisyon raporlarını onayladı

Zonguldak İl Genel Meclisi Mart ayı dördüncü birleşiminde komisyon raporlarını oybirliğiyle kabul etti. İl Genel Meclisi Mart ayı dördüncü birleşimi Başkan Necdet Karaveli Başkanlığında yapıldı. 3 maddenin görüşüldü. Toplantıda komisyon raporuları tek tek okunarak oylamayası oldu. 
Gündemin birinci maddesinde yer alan Alaplı İlçesi, Gökhasan Köyü hudutları dahilinde bulunan, kadastroda; 104 ada, 27 parsel no ile kayıtlı taşınmazın, uygulama imar planı değişikliğiyle ilgili İmar ve Bayındırlık, Eğitim Kültür ve Sosyal İşler, Çevre ve Sağlık, Plan ve Bütçe, Sanayi ve Ticaret Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları raporlar oy birliği ile kabul edildi. 
Ereğli İlçesi, Ereğli – Devrek yolu Pınarcık Köyünden 098 Kontrol Kesim Nolu, Dedeler Yunuslu Çayırlı Grup Yolunun 1. Km.’sinde, virajların özellikle kış aylarında tehlike arz ettiğinden, yeni bir güzergah yapılması için, İl Özel İdaresi 2020 yılı ek yatırım programına alınarak projelendirilmesiyle ilgili Çevre ve Sağlık,  İmar ve Bayındırlık, Plan ve Bütçe, Köylere Yönelik Hizmetler  komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları raporlarlat oy birliğiyle kabul edildi. 
Devrek İlçesi, Akçabey Köyü, köy bağlantı yolunda meydana gelen su taşkınları ve selden dolayı mevcut köprü deforme olduğundan, söz konusu köprünün, ileride doğabilecek mal ve can kaybına neden olmaması için ivedi olarak yapılmasıyla ilgili İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler, Plan ve Bütçe Komisyanlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları raporlar oy birliği ile kabul edildi. Meclisi toplantısı bir sonraki toplantının günü ve saatini birliğimizi ile sona erdi.
 

Gündem

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48