Memur-Sen iftarına yoğun ilgi

Memur-Sen iftarına yoğun ilgi

Memur-Sen iftarına yoğun ilgi

Ramazan ayı başından itibaren Soğuksu semtinde  çadır Kuran Memur-Sen iftarlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Memur-Sen kurulduğu günden beri bir ilkemiz vardı.

Memur-Sen milletin sendikasıdır. Milletinin değerlerine sahip çıkan  Sendikaya ihtiyaç ortadaydı ve bu noktada da Memur-Sen olarak her zaman milletin yanında olmayı kendimize şiar edindik. Genel merkezimiz  bu ayki Ramazan ile ilgili bize göndermiş olduğun yazıda verilecek olan iftarlarda her türlü lükse karşı olunacağı ve kesinlikle Bu iftarlardan kaçınılması gerektiği, fakir fukara ile bir araya gelinmesi gerektiği ve devlet millet kaynaşmasının önünün açılması noktasında kırsaldaki ailelerini ziyaret edilmesi ve bunlarla beraber olması isteniyordu. Bizim Bu değerlerimizle Zonguldak Valiliğimizin 19 mahallede iftar çadırı uygulaması duyunca değerlerimizle örtüşmesinden dolayı  yapılacak olan bu uygulamada Soğuksu semtinde Memur-Sen olarak görev almaya talip olduğumuzu belirttik. Ramazanın başından beri iftar çadırımız Soğuksu’da faaliyettedir ve her geçen gün artarak artan ilgiyle devam etmektedir. Toplumun her kesiminden zengin fakir ayrımı olmadan insanlarla beraber Ramazan ayında bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Memur-Sen’de ki arkadaşlarımız her gün ayrı bir iş kolundaki  ekibimiz nöbettedir. Her akşam başka bir iş kolunuz burada üzerine düşen vazifeyi yerine getirmekten büyük bir zevk alıyor.

Burada başta bu uygulamayı gerçekleştirilen Zonguldakta devlet millet kaynaşmasına sebep olan Sayın Valimize Çok teşekkür etmek istiyorum. Bir teşekkürü de iftar uygulaması başladığından beri her akşam nöbetleşe görev alan sendika başkanları ve yönetim kuruluna teşekkür etmek istiyorum. Memur-Sen yalnızca milletin Sendikasıdır.”

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48