MHP'DEN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI AYÇİÇEK'E ZİYARET

MHP'DEN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI AYÇİÇEK'E ZİYARET

MHP Merkez ilçe Başkanı Süleyman Arbay ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'i ziyaret etti.  

ERBAY; 'ÜLKEMİZİN GELECEĞİ VE KADERİN BİR ROTADIR' 

Ziyarette ülkenin iç ve dış sorununa karşı Cumhur ittifakı'nın çok önemli olduğunu ifade eden MHP Merkez ilçe Başkanı Süleyman Erbay, "Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe başkanı olarak başkanımıza hayırlı olsun demek için geldik. Ülkemizin içinde bulunduğu iç ve dış tehditler karşı artan sıkıntılar var. Bu iç ve dış sorunlara karşı her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu ülkemizin geleceği ve kaderin bir rotasıdır. Cumhur ittifakı'nın yaşatılması korunması ve 2023 hefetlerine ulaşılması için öncelikle Birlik beraberliği  sağlamamız gerekiyor. Sayın ilçe başkanımıza bizleri kabul ettiğin için teşekkür ediyorum hayırlı olsun diyorum."ifadesini kullandı.

AYÇİÇEK; "BİZ BİRLİKTE YOL ARKADAŞI DAVA ARKADAŞIYIZ"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'de şunları söyledi; "Başkanım ben de sizlere hoş geldiniz diyorum.  Sizlere de hayırlı olsun inşallah. Bizim kongremiz sizden önce bitmişti nezaket gösterip bizi ziyaret ettiğiniz  ben sizlere evimize, evinize hoşgeldiniz diyorum. Çünkü biz birlikte yol arkadaşı dava arkadaşıyız. Milliyetçi Hareket Partisi ve hükümetimizin  birlikte hareket ediyoruz. Aynı pencereden aynı manzaraya bakıp aynı hedeflere yürümek için birlikte yol arkadaşı olduğumuz ve bundan da çok mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bu değerli ziyaretçimiz bizim için çok önemli. Hem hükümet bazında da birlikteyiz, yerel yönetimde de siz kardeşlerimizle omuz omuza ülkemiz için ne gerekiyorsa birlikte istişare ederek yerelde de kararları ortaklaşa, ortak aklı tahsis ederek almak için Biz her zaman hazırız ve sizin de buna çok yakın olduğunuz ve birlikte hareket etmek istediğinizi zaten görüyorum. Bundan sonra da yeri yönetim kurulu olarak sizlerle iç içe omuz omuza gönül gönül olup Zonguldak için bir arada ne yapılması gerekiyorsa birlikte hareket etmek için bizde var gücümüzle sizin yanınızda olmaya çalışacağız" 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48