MHP ZONGULDAK MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MHP ZONGULDAK MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Merkez ilçe teşkilatının 13.Olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Kongreye Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Varol Demirköse, İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Fener B Tipi Lokalde (Son Cemiyet) gerçekleştirilen kongrenin Divan Başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu üyesi Murat Kotra yaptı. 

KOTRA DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJINI OKUDU

MHP MYK Üyesi Murat Kotra, Kongre'de Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin mesajını okudu. 

Faaliyet yönetim ve denetim kurulu raporları oylandı. MHP İl Başkanı Varol Demirköse ve Merkez ilçe Başkanı Süleyman Erbay konuşma yaptılar. 

EN AZ İKİ BELEDİYE İKİ MİLLETVEKİLİ

Merkez ilçe Başkanı Süleyman Erbay bir konuşma yaparak, “Yeni oluşturduğumuz merkez ilçe yönetimi ile en az iki belediye ve iki milletvekili almayı düşünüyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi yıldızı parlayan bir partidir,gelecek MHP ile oluşacaktır. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HAYIRLI OLSUN

MHP Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse’de yaptığı konuşmasında, “Kongremizin ülkemiz ve teşkilatlarımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajı yayınladı. Tek liste halinde yapılan kongrede Süleyman Erbay güven tazelemiş oldu.

YENİ YÖNETİM KURULU: MHP Merkez İlçe yeni yönetim kurulu şu şekilde:

BAŞKAN : Süleyman Erbay

YÖNETİM : Sinan Usta, Nusret Kukul, Muhammed Kahveci, Arif Sercan Sezgin, Selim Kayış, Tuncay Karaman, Recep Berber, Nizmatten Konak, Reşit Arslan, Muhammed Konak, Erdinç BIçakcı, Anıl Bal, Ali Ziya Hamarat, İlhan Gökalp, Yılmaz Kıransoy, Hüseyin Akkuş, Dursun Kertlez, Selahattin İzgi.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39