Milletvekili Türkmen, Ramazan Bayramını kutladı...

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen Ramazan Bayramını kutladı

Milletvekili Türkmen, Ramazan Bayramını kutladı...

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen Ramazan Bayramını kutladı
Bayramların Kardeşliğe ve dostlukları vesile olması dileyen AK Parti Milletvekili Polat Türkmen Ramazan Bayramını kutladı.
Bayramların dostluk ve sevgiyi pekiştiren anlamlı günler olduğunu belirterek, Covid-19 Pandemi salgınının gölgesinde buruk geçirmeye hazırlandığımız Ramazan Bayramının, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması dileğinde bulunan Polat Türkmen, mesajında şu görüşlere yer verdi; “Rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. 
Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir. Milletimiz her ramazanda olduğu gibi yine bu Ramazanda da Covid-19 pandemi salgını nedeniyle evinden çıkamayacak olmasına, sevdiklerine sarılamamanın burukluğunu yaşamasına rağmen birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleriyle göstermiştir. 
Bir yandan çevremizdeki yardıma muhtaç insanlara el uzatırken diğer taraftan da dünyanın değişik yerlerinde sıkıntı içerisinde bulunan insanlarının yardımına koşmuştur. Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır. 
Bu anlamlı bayramın Zonguldak halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ramazan bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48