Nas'dan Beyazlı'ya teşekkür...

Nas'dan Beyazlı'ya teşekkür...

Nas'dan Beyazlı'ya teşekkür...

Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, köy ve mahalle muhtarları Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’ya yaptığı hizmet ve projelerden dolayı teşekkür ettiler.
Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, köy ve mahelle muhtarları ile birlikte Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’yı makamında ziyaret etti. 
Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, kırsal ve köylerde vatandaşa yapılan hizmet ve projelerden dolayı Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’ya teşekkür ederek, “ Orman Bölge Müdürlüğü kırsalda ve köyde yaşayan vatandaşlar için çok önemli bir kurum. Bu güne kadar köylü vatandaşlar Orman Bölge Müdürlüğü ile yasalar çerçevesinde uyum içinde çalışıyorlar. Bundan sonrada uyum içinde ve kanunun gerektirdiği maddeler yerine getirilerek çalışılacağından eminim. Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’ya ve ekibini başarılar diliyorum.” dedi. 
Kanunlar ve yasalar çerçevesinde vatandaşa hizmet etmeye geldiği söyleyen Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, “Nazik ve sıcak davetiniz için teşekkür ediyorum. Kanunlar çerçevesinde hizmet ve projelerimize devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
Ziyaret sonunda Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Beyazlı’ya Madenci heykeli hediye etti.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 20:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48