Necdet Karaveli, yatırımları değerlendirdi

Necdet Karaveli, yatırımları değerlendirdi

Necdet Karaveli, yatırımları değerlendirdi

Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Nejdet karaveli makine parkını güçlendirilmesi konusunda 12 tane Mercedes kamyon ve 6 tane kanal kazıcı aldıklarını ifade etti.
 15 ekim'e kadar tüm yol işlerini bitireceklerini ifade eden ilgilenmiştir başkanı Necdet karaveli çalışmalarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. normalleşme süreci ile birlikte meclis bileşimlerine başladıklarını ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli,"Bizde normalleşme süreci içerisinde Temmuzda yapmamız gereken toplantımızı İçişleri bakanlığımızın genelgesi ile Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla bugün itibariyle Haziran toplantılarla başladık. Normalleşme süreci ile birlikte hijyen kurallarına uyarak toplantımız yapmaya çalışıyoruz. pandemi sürecinde de yine biz işleri elimizden geldiğince takip etmeye devam ettik. Çünkü bildiğiniz gibi Mayıs ayından itibaren Biz Özel idare ile ilgili işlerin  ihalelerin yapılması planlanan işlerin hazırlıkların yapılmasını, Devamında da bir an evvel ihalelerin yapılarak özellikle yol ve su ile olan ilgili kısımların tamamlanması bizim içinde çok önemli. "Dedi. 
 

EKİM 15'E KADAR TÜM YOL İŞLERİNİ BİTİRMEK İSTİYORUZ.. 
Bildiğiniz gibi bizde asfalt dönemi kısa bir zaman.Ekim 15'ine kadar tüm işleri yol noktasında bitirmemiz gerekiyor.  bununla ilgili bizde Özel idare tarafından müdür arkadaşlarla beraber personel ile beraber zaman zamanda İl Genel meclis üyesi arkadaşları ilçelerde ziyaret ederek veya onlarla irtibata geçerek bütün işlerin noksansız devam etmesi noktasında elimizden geleni yaptık.
 

AY CİTY İŞ MERKEZİNDE Kİ YER KİRALANACAK 
Ereğli ay City deki işini kira alınacağını belirten necdet'i karaveli, " Haziran ayı ile birleşiöinde kesin hesap plan bütçe komisyonunda gönderildi bu birleşimde.  İnşallah gelecek birleşimleri ise Ereğli'de ki  Aycity  iş merkezimizden işyerimizin kiralanması ile ilgili bir teklifimiz var."dedi. 
 

MECLİSTE BURUNKAYA MAHALLESİ'NİN KÖY OLARAK AYRILMA TALEBİ GÖRÜŞÜLECEK..
 Ereğli burunkaya Mahallesi köy olmak için talepte bulunduğunu belirten Necdet karaveli, 'Yine Ereğli keşkek köyünden burınkaya mahallesi'nin köy olarak ayrılması ile ilgili bir talep var, bunun değerlendirmesi yapılacak." dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2020, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48