O madde Gündemden Çıkarıldı

O madde Gündemden Çıkarıldı

O madde Gündemden Çıkarıldı

’ VATANDAŞI DOLANDIRANLARA KIYAĞI HALKA HİZMET DİYE PAZARLAMAYIN‘’

 
 

 

Bir grup CHP’li meclis üyesi ve belediye başkanının gündeme getirdiği halka hizmet kılıfıyla pazarlayıp aslında vatandaşı soydurmaya yönelik gündem maddesinin CHP’li 4, MHP’li 3 Meclis Üyesinin oylarıyla gündemden çıkarılmasının yankıları sürüyor.

AK Parti Zonguldak Belediye Meclis grubu tarafından yapılan açıklamada söz konusu madde ile ilgili endişeler dile getirilerek şu görüşlere yer verildi:

“Ne adına verdikleri tartışılan vatandaşı kandıranlara verdikleri sözleri suratlarına çarpılmışlığın verdiği acı ile bizlere cevap vermeye çalışan CHP meclis grubuna dolayısıyla Mehmet Türkçeli’ye buradan sesleniyoruz

‘’ Yüzsüzlüğü bırak! Vatandaşı dolandıranlara kıyağı halka hizmet diye pazarlama eğer bir şey yapmak istiyorsan gündeme getirdiğin maddenin ekinde vatandaşın iki dilekçesi var onları oku ( ekte yayınlayacağız ) vatandaş diyor ki; yanımızdaki 20 daireye (tepe apartmanı) iskani yok mesken suyu verildi. Biz yanındaki aydın apartmanı bize verilmedi tembellikten özgüvensizlikten kurtul git vatandaşa bu muameleyi yapanlardan hesap sor. Eğer cesaretin ve özgüvenin yoksa her zamanki gibi sana yardımcı oluruz.

Popülizm yapıp milleti kandırma. İskân alamayan yapıların neden iskân alamadıklarını takip et vatandaşı kandıranları koruma onları git bul.

İskânsız yapılarda yangın, afet vb. Şeyler olduğunda hesabını veremezsiniz.

Meclis üyeliğinin dayanılmaz hafifliğinden kurtul hizmet et yağcılığı bırak idareyi zorla. Belediye iskân ücreti olarak alması gereken parayı alsın, kayıp kaçak son bulsun. Bu para halka hizmet diyorsunuz ya halka hizmet olarak geri dönsün. ’’

 
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2017, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48